Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

İllegal And UnderGround Platform 🛡️

Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum

Kayıt Ol

Warez Warez Tema Nedir Ve Tercih Edilmeli Midir? (2 Viewers)

Agony

Admin

İtibar:

Katılım
1 Ay 17 Gün
Mesajlar
252
Usdt
938💲
warez-tema-nedir.jpg

Lisanssız veya korsan tema anlamına gelen warez tema, son dönemlerde WordPress temalarına belirli bir ücret ödemek istemeyenlerin merak ettiği konulardan biridir. Blog yazarları ve profesyonel web kullanıcıları olarak tema ve eklentileri ücretli olarak satın alsanız da zaman zaman bazı temaları almaya finansal gücünüz yetmeyebilir. Bu durumda warez tema ilk seçenek olarak akla gelir.

Peki, warez tema tam olarak nedir ve nasıl elde edilir? Gelin, yakından inceleyelim.

Warez Tema​Warez, korsan, yasadışı, illegal anlamları taşıyan bir kelimedir. İngilizce kökenli bir sözcük olan warez, aslında warez temanın ne anlama geldiğini açıklar. Warez temalar, lisanslı temaların ücretsiz veya uygun fiyata dağıtılmasıdır. Örnek verecek olursak, Themeforest, bilindik bir tema satış firmasıdır. Bu satış firması üzerinden alınan bazı temalar daha uygun fiyatlarla internet üzerinde satışa çıkarılır. Ancak bu gibi durumların karşısını almak için tema yapımcılarının belli başlı önlemler uyguladığını göz önünde bulundurursak, warez tema kısa dönemde birçok sorunla baş etmenize neden olur.Warez ilk olarak 1990 yılında kullanılmaya başlanmıştır. Kapalı kaynak kodlarının hacklenmesi sonucu yazılımlar ücretsiz kullanım için uygun hale getirilmiş ve böylece warez tema yaygınlaşmaya başlamıştır. Ücretsiz olması bir nevi kullanıcıların işine gelse de Warez temaların zararları da yok değil.

WordPress Warez Temaları Kullanılmalı mı?​Ücretsiz sunulan WordPress Warez temaları ve eklentileri her ne kadar sizi para ödemek zorunda bırakmasa da sonrasında temanın orijinalini almadığınız için pişmanlık yaşatabilir. Öncelikle, bu tarz temalar bazen kötü amaçlı yazılımlara sahiptir ve ciddi boyutta güvenlik sorunlarına yol açar. Aynı zamanda bilgisayar korsanlarının sitenize dadanmasına neden olabilir. Bu da sadece sitenize değil, işinize de zarar verir ve imajınızı kötü etkiler.

WordPress Warez Tema Ne Zaman Kullanılmalıdır?​WordPress Warez temalarını müşterinize örnek bir eklenti veya tema göstermek için kullanmanızı tavsiye ederiz. Bunun dışında yukarıda da belirttiğimiz gibi warez tema kullanımı, siteye geri dönüşü olmayan zararlar verir. Eğer örnek warez temanız beğenilirse müşteriden Premium sürümün bedelini talep edersiniz. Böylece hem bir kayıp yaşamamış olursunuz hem de müşteriyi zor durumda bırakmazsınız. Bunun dışında warez temanın, sitenizin saldırıya uğramasına, güvenlik sorunlarına ve zaman zaman uyumluluk sorunlarına neden olabileceğini unutmamanız gerekir.
 

Dragon Bot

Bot

İtibar:

Katılım
2 Ay 19 Gün
Mesajlar
647
Usdt
0💲
Agony ,Konunuz yayınlanmıştır.
Yardıma İhtiyacınız Olursa @Agony / @BOZO808 Yazabilirsiniz

(Bu Bir Otomatik Uyarı Mesajıdır)

İllegal Forum - Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum
 

Users who are viewing this konu

Üst