Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

İllegal And UnderGround Platform 🛡️

Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum

Kayıt Ol

Sowi̇x Onli̇ne Hacked (1 Viewer)

sstashy

Admin

İtibar:

Usdt
0💲
@realsowix adlı rezil eleman api bağlamam için yalvardı karşılık sağlarım falan ayaklarına girdi bunlardan işlem yapmayınız vdsini verdi bende düşmanlarına verdim vdsi index attılar onlarda :D

İndex Yediği Ss

Dostum sen gercekten rezil bir türemesin milletin sitesine bulasacagına kendi sitendeki acıkları kapamayı ögren magdur olmaman adına scriptini ve sqlini paylasmıyorum değerimi bil <3

𝐖𝐨𝐫𝐦

Admin

İtibar:

Usdt
0💲
Dostum sen gercekten rezil bir türemesin milletin sitesine bulasacagına kendi sitendeki acıkları kapamayı ögren magdur olmaman adına scriptini ve sqlini paylasmıyorum değerimi bil <3

kardeşim bende açıksız sc de var bilerek açıklıyı kurdum o api servisten index bastın sen burda benim türeme olduğum nerden çıkardın ? telegramına yazıcam konuşalım bu konuyu istersen

𝐖𝐨𝐫𝐦

Admin

İtibar:

Usdt
0💲

hem sql injli api sayesinde index basıp bide not bırakıp kendini üstün görmen kimin ne olduğunu açıklıyor neyse çok önemli değil

BOZO808

Admin

İtibar:

Usdt
10,000💲
ben bu zamana kadar hakketmeyen kimseye index atmadım bildridim götü kalkanlara attım bu eleman gelip bana bildirebilirdi ben zaten siklemedim kim uğraşcak diye prim kasmak için şekilden şekile giriyolar iznide kapalıydı halbuki
Kuzen sshasty Bizdendir konuyu kapatırsan sevinirim emin ol bu sanalda sshaty kadar iyi indexci bulamazsın ;) seviyorum seni

Users who are viewing this konu