Hoşgeldin

Kayıt Olup Aramıza Katılarak Bizden Birisi Ol!

İllegal And UnderGround Platform 🛡️

Hack Forum - Warez Forum - Crack Forum - Carding Forum

Kayıt Ol

Rat/Trojan Yemiş Olabilirsin! Svchost.exe (1 Viewer)

shigeru

Admin

İtibar:

Usdt
0💲
Evet Arkadaşlar Ani Bir Kararla Konu Açtım RaT veya Trojan Yemiş Olabilirsiniz Kontrol Amaçlı bi konu.
Azönce rat veya trojan yemişim çünkü 1 haftadır izlendiğimi düşünüyordum kendi kendine mouse haraket ediyodu şükür kurtuldum

svchost.exe adında klasik sistemin değil!
farkı burdan anlayabilirsiniz.
https://www.virustotal.com/gui/file/520d313db85b0b768df9ab47e1f13b8b38a2b77db505a3bb268709e02ed1c881 - virüslü olan
https://www.virustotal.com/gui/file/f13de58416730d210dab465b242e9c949fb0a0245eef45b07c381f0c6c8a43c3 - normal svchost

bunu nasıl temizlersiniz onu göstericem bu arkadaşın konumu tam olarak C:\Users\Administrator\AppData\Roaming\Microsoft\Windows\Templates\svchost.exe
bu arkadaş kendini gizli dosya olarak almış sanki yakalayamıyoz açın o özelliği buarada

bunu sorunsuz bi şekilde nasıl temızlersiniz onu göstericem nobot adlı programı indiriceksiniz

TIKLA BURDAN (THT'den link verdim güvenmeyenler olursa virustotalde var)

açtık nobot uygulamamızı scan kısmına geliyoruz
threat scan e basıyoruz ve tarıyor

BIG UYARI!!!!!: dwm.exe gibi system32 SysWoW Klasöründeki ve sistem uygulaması olan Arkadaşları Silmeyin aksi taktirde Sisteminiz Kullanılmaz Hale gelebilir!!!!

Sistem Uygulaması Olduğunu Nasıl Anlarsın = google a şüphelendiğin dosyasının konumunu veya adını yazarak microsoftun sitelerinde kullanıcıların sorduğu sorularda cevapları bulunuyor yada t3chnopat sh1ftdelete gibi sitelerde yardımcı olunacak çıkabilir! eğer çıkmaz ise trojan veya rat olabilir.

svchost diye aratmayın virus değil diye çıkar patlarsınız.

herneyse şimdi bu bana çıkan 2 şeyi siliceksiniz.

chvdroi.jpg

bu iki şey sizdede çıkarsa scan bittikten sonra clean selected diyin şüphelendiğiniz varsa tiki seçebilirsiniz
BIG NOTE: SİSTEM UYGULAMALARININ TİKİNİ KALDIRIN AKSI HALDE SISTEMINIZ KULLANILMAZ HALE GELEBİLİR.
BIG UYARI!!!!!: dwm.exe gibi system32 SysWoW Klasöründeki ve sistem uygulaması olan Arkadaşları Silmeyin aksi taktirde Sisteminiz Kullanılmaz Hale gelebilir!!!!

CLEAN SELECTED tuşuna basın ve bekleyin, sonrasında bilgisayarınızı yeniden başlatın ve bukadar.

Users who are viewing this konu